506 271 123  
sklep.mixagd@gmail.com

Ulica Rynek 15
39-230 Brzostek

Super User
Odsłony: 391

 

Firma ABJ istnieje od 1994 r. Zajmuje się produkcją artykułów gospodarstwa domowego przeznaczonego do łazienek i kuchni.

POLSKI PRODUCENT - POLSKI PRODUKT - POLSKI KAPITAŁ

 
Przedsiębiorstwo Ander powstało w 1992 roku, rozpoczynając produkcję suszarek sufitowych i osączarek do naczyń. Z biegiem lat poszerzyliśmy gamę wyrobów gospodarstwa domowego.
Specjalizujemy się w produkcji chromowanych i lakierowanych wyrobów z drutu wchodzących w skład wyposażenia kuchni i łazienek takich jak: ociekacze na sztućce, osączarki oraz różnego rodzaju wieszaki, podgrzewacze itp.

 
Firma Aneks została założona w 1989r jako jedna z pierwszych specjalizujących się w niezmechanizowanym sprzęcie AGD. W latach 1989-1990 stworzyliśmy podstawy rynku polskiego w tej dziedzinie. Siedzibą naszej firmy jest Poznań. Oferujemy w sprzedaży różnego rodzaju mopy i miotły. Obecnie firma Aneks zajmuje się tworzeniem i dystrybucją własnych linii produktów AGD. Produkcja odbywa się głównie w Chinach oraz we Włoszech i jest nadzorowana przez naszych przedstawicieli

 

 
Arix produkuje produkty pomagające w utrzymania czystości w mieszkaniu. rok założenia to  1969 roku. Znakiem rozpoznawczym firmy były syntetyczne gąbki, ścierki gąbczaste , ścierki do podłóg, ściereczki z włókniny i irchy. Wraz z upływem lat firma rozszerzyła swoją ofertę o produkty z włókien ścierno-polerskich oraz inne artykuły utrzymania czystości, jak miotły, mopy, szczotki i inne wyroby o szerokim zastosowaniu.

 

 

Firma ARTGOS Produkuje produkty z tworzywa sztucznego, głównie w kategorii artykułów gospodarstwa domowego i desek sedesowych,  ale znajdą państwo również artykuły ogrodowe, turystyczne oraz budowlane. zabawki i artykuły sanitarne przeznaczone dla dzieci.
POLSKI PRODUCENT - POLSKI PRODUKT - POLSKI KAPITAŁ

 

Artmet zajmuje się produkcją  czajników, desek do prasowania oraz suszarek do bielizny 

 

 

Firma BENTOM jest od 1990 r. Producent i dystrybutor produktów artykułów gospodarstwa domowego z tworzywa sztucznego.

POLSKI PRODUCENT - POLSKI PRODUKT - POLSKI KAPITAŁ

 

 

BRANQ to stylowe, kolorowe, inspirowane. Bezpieczne, kolorowe, trwałe i potrzebne w każdym domu.
POLSKI PRODUCENT - POLSKI PRODUKT - POLSKI KAPITAŁ

 

 

CHEMIPLASTYKA sp. z o.o. to firma o wieloletnim doświadczeniu w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy liczącym się producentem w kraju, w szczególności w asortymencie kanistrów o pojemności 1-30 litrów. Nasze wyroby kupuje ok. 400 odbiorców, firm działających na terenie całego kraju, a także za granicą.

 

Glasmark to nowoczesna firma branży szklarskiej z ponad 20-letnią tradycją na rynku, nie tylko polskim, lecz także światowym. Nasza obecność na międzynarodowych targach takich jak włoski Macef, niemiecki Ambiente czy też bułgarskie HoReCa, a także nagrody tj. Gazele biznesu, najlepiej świadczą o sukcesie i rozwoju spółki Glasmark. Pomimo naszego "światowego sukcesu", najważniejszym miejscem jest dla nas Krosno - nasze miasto rodzinne. Sukcesywnie uczestniczymy w jego życiu kulturalnym, wspierając działania miasta i przede wszystkim dając mieszkańcom zatrudnienie. Posiadając tak bogatą ofertę czujemy się zobowiązani do godnego reprezentowania Polski wśród międzynarodowej branży szklarskiej.

 

 
Krosno Glass Sp. z o. o. jest producentem sodowego szkła gospodarczego. Wizytówką Krosno Glass jest szkło formowane tradycyjną metodą ręczną w bardzo szerokiej gamie produktowej – od finezyjnych kieliszków po duże wazony. Znaczącą pozycję w ofercie handlowej firmy stanowi również szkło stołowe formowane mechanicznie.

 

 

Spółka Krywałd-Katex Sp. z o.o. od 15 lat firma zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych wykonanych metodą wtrysku. 

 

 

M.T.M. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest czołowym polskim producentem artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych.

 

 

Duńska firmą PLAST TEAM założona w 1986 r. Produkuje wyroby z tworzyw sztucznych do domu, kuchni, sprzątania, prania i DIY.    

 

 

Firma PRACTIC  sp. z o.o.  S.K.A. jest producentem i dystrybutorem artykułów gospodarstwa domowego na rynek krajowy i zagraniczny od 1988 roku.

 

 

Grupa Rotho opracowuje, produkuje i sprzedaje wyroby z tworzyw sztucznych w branży dóbr konsumpcyjnych, produktów dla dzieci

 

 Spółdzielnia SNB powstała w 1951 roku i od tego czasu nieprzerwanie dostarcza na rynek szeroki asortyment artykułów gospodarstwa domowego: tortownice, blachy i formy do pieczenia, suszarki do domu i na balkon, trzepaczki i szczotki.

 

 

 SPINWAR - producent artykułów gospodarstwa domowego - blachy do pieczenia, formy do pieczenia, tortownice, patelnie.

 

Spontex jest renomowanym producentem nowoczesnych akcesoriów do utrzymania czystości oraz produktów do ochrony dłoni i pielęgnacji ciała.

 

Szczepan istnieje na rynku od 1990 roku. Jesteśmy bezpośrednim importerem większości towarów  w takich grupach asortymentowych jak: porcelana, szkło, sztućce, meble, plastiki, dywany, artykuły dekoracyjne, wyposażenia wnętrz oraz upominki.

 

Firma TADAR  od wielu lat zajmuje się importem oraz dystrybucją wyrobów ze stali nierdzewnej, aluminium i porcelany, szeroko wykorzystywanych w gospodarstwach domowych.

 

Tarmex obecnie produkuje kilkadziesiąt artykułów. Między innymi są to: tarki do jarzyn, skrobaki do jarzyn, krajacze do frytek karbowanych, krajacze do cebuli w kostkę, ugniatacze do ziemniaków, ubijacze do piany i inne.

 

VILEDA to produkty do sprzątania: mopy do podłogi, szczotki do zamiatania, deski do prasowania i suszarki na pranie. Dzięki innowacyjnym i wysokojakościowym produktom marki Vileda sprzątanie staje się łatwe i szybkie a dzięki temu masz czas, aby zadbać o siebie i cieszyć się tym, co naprawdę sprawia Ci samą przyjemność.

 

 

Firma Warmel istnieje na rynku od 1954 roku i specjalizuje się w produkcji artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych i metalu.

 

 YORK oferuje bogatą gamę produktów przeznaczonych do utrzymywania czystości, które wyróżniają się funkcjonalnością, wysoką jakością oraz bogactwem formy, wzornictwa i kolorystyki. 

 

 

 

 

 

Kategoria: